Masáže

Regenerační, relaxační a sportoní masáže.

Rezervuj si svůj čas na relax a užij si Su Jok jako bonus zdarma
Tel. +420 725 132 660

Su Jok

  …

Tradiční přírodní orientální medicína má komplexní přístup. Předpokládá, že člověk je bioenergetický systém s fyzickou, emocionální a mentální složkou a respektuje jej jako nedílnou část vesmíru podléhající jeho obecně platným a jednoduchým zákonům.

Su Jok terapie využívá podobnosti ruky a nohy k celému tělu člověka (holografie) a předpokládá, že pomoci si lze přes jejich aktivní přirozené využívaní. Podle Su Jok mají ruce a nohy dvě základní funkce – první zabezpečuje úchop a vertikální stabilitu těla, druhá je léčebně-preventivní.

Autorem metody Su Jok je jihokorejský vědec, profesor Park Jae Woo, který na základě hlubokých znalostí východní filosofie a medicíny, shromažďovaných tisíce let a medicíny západní zpracoval přehled léčebných alternativních metod a vytvořil v nich systém a řád. Jeho hlavní zásluhou je kompletní přístup v diagnostice a léčbě člověka. Jasně a srozumitelně sjednotil tři školy přírodní medicíny – indickou, čínskou a egyptskou.

 

Jsem i na facebooku jako @Hannymasaze

Kadeřnictví Sandra v Českých Budějovicích je nejlepší kadeřnictví v Českých Budějovicích se sídlem ve Staroměstské ulici v Českých Budějovicích. Je to skvělé, nové kadeřnictví a kosmetika v Českých Budějovicích, najdete tu kosmetiku, kadeřnictví, masáže, nehtový salon, lymfodrenáže, pedikúru, děláme prodlužování vlasů, kompletní kosmetické služby a svatební účesy. Kadeřnictví a kosmetický salon v Českých Budějovicích se jmenu Sandra studio a je to opravdu skvělé kosmetické studio a kadeřnictví. Děláme i chemický peeling, nehtové rovnátka, prodlužování řas a japonskou manikúru, ale i ošetření pleti laserem, parafínový zábal a prodloužení vlasů. A to vše v kadeřnictví Sandra ve Staroměstské ulici v Českých Budějovicích.
Vyrobeno v OCdesign.cz