Kadeřnické služby

 

Dopřejte Vašim vlasům jen to nejlepší!

Framesi

Účes je jednou z prvních věcí, kterých si všímáme na lidech v našem okolí. Účes vyjadřuje naší osobnost. Ať už dáváte přednost modernímu netradičnímu stylu, jednoduchému sportovnímu nebo klasickému elegantnímu, rádi Vám poradíme.

Vyslechneme Vaše představy a doporučíme Vám ty nejlepší střihy, barvy, prodloužení vlasů i následnou péči o vlasy. Své místo u nás najdou i muži. Vycházíme vstříc specifickým potřebám našich pánských zákazníků.

Nesmíme také zapomenout na naše malé ratolesti, i ti si zaslouží šik účes. Navštěvujeme různá školení, využíváme tak nových technik a sledujeme co je dnes trendy.

Pracujeme nejčastěji s italskou značkou Framesi, která je velmi kvalitní a zajišťuje tak špičkové výsledky.


Kadeřnictví Sandra v Českých Budějovicích je nejlepší kadeřnictví v Českých Budějovicích se sídlem ve Staroměstské ulici v Českých Budějovicích. Je to skvělé, nové kadeřnictví a kosmetika v Českých Budějovicích, najdete tu kosmetiku, kadeřnictví, masáže, nehtový salon, lymfodrenáže, pedikúru, děláme prodlužování vlasů, kompletní kosmetické služby a svatební účesy. Kadeřnictví a kosmetický salon v Českých Budějovicích se jmenu Sandra studio a je to opravdu skvělé kosmetické studio a kadeřnictví. Děláme i chemický peeling, nehtové rovnátka, prodlužování řas a japonskou manikúru, ale i ošetření pleti laserem, parafínový zábal a prodloužení vlasů. A to vše v kadeřnictví Sandra ve Staroměstské ulici v Českých Budějovicích.
Vyrobeno v OCdesign.cz