Prodlužování řas

Nebaví Vás denně trávit spoustu času s řasenkou u zrcadla?

Nejlepším řešením pro Vás je prodlužování řas.

Úžasnou novinkou je OBJEMOVÉ PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS / Russian megavolume

Na jednu vlastní řasu se aplikuje 2 až  20 řas syntetických, ultra tenkých a odlehčených. I z velmi řídkých vlastních řas lze vytvořit nádherný objem. Je možné vytvořit od přirozeného vzhledu až po velmi výrazný objem.Řasy jsou na dotek jemné a působí přirozeně.

Semipermanentní řasy - metoda řasa na řasu

Chcete ušetřit spoustu času zbytečným líčením a cítit se 24 hodin neodolatelně krásná a upravená?

Není nic jednoduššího. Zajistěte si neodolatelné řasy, které Vás oprostí od malování a vykouzlí Vám přirozený nebo extrémně výrazný pohled dle Vašich přání.

Prodlužování řas metodou řasa na řasu je dlouhodobý a pohodlný způsob prodloužení přírodních řas.

Používané materiály:

Při této technologii se lepí jednotlivé umělé řasy na přírodní řasy. Umělé řasy jsou ultra lehké – tudíž nezatěžují přírodní řasy klientek. Jedná se o řasy vyrobené z hypoalergenního monofilu s přídavkem syntetiky nebo hedvábí. Tyto syntetické řasy mají různé délky a tip zatočení.

Prodlužování řasNechybí jim ani pružnost a elasticita, díky této vlastnosti, proto jsou vhodné pro jakýkoli typ přírodních řas. Právě rozmanitost jejich provedení zaručuje vhodné prodlužení přesně pro Vás. Přirozené řasy rostou a obměňují se .Jakmile řasa vypadne, uvolní se s ní i řasa umělá – prodloužená. Na tomto místě poté vyroste nová, která se při doplnění opět prodlouží.

Technika se provádí pomocí speciálního lepidla – adhesiva, proto jsou takto prodloužené řasy k nerozeznání od přírodních, doslova splyne umělá řasa s přírodní..

Speciální lepidlo vytváří velmi odolné, flexibilní a dlouhotrvající spojení. Díky tomu se můžete bez obav věnovat svým aktivitám a sportu. Adhesivum je hypoalergenní! Používaná lepidla mají veškeré certifikáty a jsou testovány Státním zdravotním ústavem v Praze.

Vzhledem k tomu, že lepidla nejsou prodejná osobám bez odborného proškolení, není nutné se jejich použití obávat, protože nedojde ke kontaktu s očima ani očním okolím. Používáme technologicky jedny z nejdokonalejších a nejúčinějších lepidel na našem trhu.

Při jejich vývoji byly použity ty nejnovější poznatky z oboru zahušťování a prodlužování řas.VERY STRONG - BLACK GLUE  bylo vyvinuto evropským výrobcem, který se specializuje na výrobu adheziv pro zdravotnictví, a řídí se nejvyššími standardy bezpečnosti a kvality. Díky své rychlé polymeraci usnadní aplikaci, neboť jsou vyvinuta tak, aby zaschla okamžitě po kontaktu s přírodní řasou. - barva černá –nízká dráždivost - dokonalá pružnost - maximální síla spoje - rychlá aplikační doba - nezatěžuje přírodní řasy - doba schnutí max.2 sekundy.

Trvanlivost prodloužených řas:

Trvanlivost je závislá na délce cyklu Vašich přírodních řas. Ten je v průměru 60 – 90 dní. Současně nám však rostou řasy v různé růstové fázi. Proto je ideální doplnění provést v období mezi 3 – 4 týdny maximálně, aby Vaše řasy byly stále krásně husté a Váš pohled zůstal stále neodolatelný.

Principem doplnění je  korekce a dolepení řas, které v průběhu 3 – 4 týdnů vypadly a narostly řasy nové.

Péče o doplněné řasy:

  • Doplnění řas max. po 4 týdnech
  • 24 hodin po aplikaci řas se vyhnout kontaktu s vodou (tj. ani se nesprchovat)
  • 48 hodin po aplikaci se vyhnout kontaktu s parou (nesaunovat)
  • denně řasy pročesávat speciálním kartáčkem
  • oči a oční okolí odličovat pouze odličovačem na bázi  pleť.vody nebo gelu (nepoužívat odličovací mléka, mastné krémy apod.) a snažit se zabránit kontaktu přípravku s řasovými spoji, ideální je zvolit papírové ubrousky nebo buničinu, aby v řasách neulpívaly kousky vaty.
  • mechanicky nedráždit prodloužené řasy – nemnout oči, nespat obličejem v polštáři, netlačit silně na řasy při odličování
  • používat pouze řasenku určenou na prodloužené řasy, nepoužívat voděodolnou řasenku
  • příliš častý pobyt ve vodě (plavání v bazénu nebo v moři) může životnost řas zkrátit
  • životnost řas se dá prodloužit speciálním fixatérem, díky kterému se řasy krásně lesknou a neproplétají se

Upozorněte kosmetičku, že máte prodloužené řasy, pokud to sama nepozná, domluvte se při prodlužování řas, že také používáte kontaktní čočky.

Průběh aplikace řas ,výživa očního okolí:

Aplikace se provádí v lehu na lehátku se zavřenýma očima, kdy je spodní víčko překryté ochrannou podložkou, která zároveň slouží jako výživa pro oční okolí.

Po celou dobu aplikace na pokožku oka příznivě působí Coenzym Q 10, který je obsažený v tomto gelovém polštářku. Inovované Gelové polštářky navíc obsahují keratin. Řada vitamínů je v průběhu ošetření vpravována do pleti pomocí patentovaného transdermálního systému.

Dokonale vyhlazuje jemné oční vrásky, zmírňuje tmavé kruhy pod očima a pomáhá proti otokům. Povrch polštářku je neparfémovaný, hladký a hypoalergenní.
Na přírodní řasy se postupně nalepují jednotlivě umělé řasy.

Aplikace je bezbolestná!

Pro koho aplikace umělých řas není vhodná:

Používané lepidlo v drtivé většině případů nevyvolává alergické reakce, ani nedráždí. Avšak pokud někdo trpí mnoha alergiemi a je přecitlivělý, je potřebné aplikaci nejdříve odzkoušet na jedné řase. Prodlužování řas se neprovádí při zánětlivých onemocněních očí, očního okolí nebo spojivek.

Pokud trpíte ekzémem v oblasti očního okolí, je zde potřebná léčba, která spočívá v promaštění postiženého místa. Jelikož se na řasové spojení nesmí dostat nic mastného, prodloužené řasy by nevydržely.

Nyní je velmi populární japonská technologie, a proto mnohé reklamy naznačují, že je možné používat srst norka, sobola, popelky, atd. Není to však reálné, vzhledem k možnostem alergií či jiných nežádoucích účinků. Materiály pro výrobu umělých řas jsou vyráběny ze syntetických vlasů s vlastnostmi zcela přírodně identickými. Všechny materiály pro tento způsob prodlužování řas, musí projít velmi přísnou kontrolou kvality a jsou předmětem certifikace, nepoškozují-li přírodní řasy.

Efekty prodloužení:

Jednotlivé umělé řasy se liší zakřivením, sílou a délkou. Nejvhodnější typ řas se volí dle zakřivení a síly přirozených řas, tvaru víčka a také dle požadovaného výsledku.

Samy si zvolíte, po jakém efektu toužíte. Můžete svůj pohled zkrášlit nádhernými kamínky Swarovski, které jsou speciálně vybroušené tak, že i ten nejmenší kamínek se krásně třpytí, tedy jsou vhodné i pro denní nošení. Glitrovými či barevnými řasami vhodnými na plesy nebo speciální příležitosti.

Historie řas:

Kdysi dávno, představitelky slabšího pohlaví se snažily udělat něco zvláštního pro svou krásu a také, aby okouzlily muže. Záleželo však na tom, v jaké společenské vrstvě žily. Hlavním objektem v zájmu mužů byl i vzhled jejich očí.

Proto si začaly ženy a dívky své oči a řasy zdobit různými způsoby. Zaměřily na jejich vzhled, kterým způsobil rostoucí obdiv mužů. Nejen řasy, ale i víčka očí si zdobily dostupnými barvami, většinou přírodního původu. Hlavně řasy si zdobily různými minerály, bylinkami, přírodními oleji a jinými prostředky. Ozdoby na řasy lepily přírodními vosky. Po nějaké době přišly s nápadem prodloužení řas a to lepením kousků vlasů nebo jemné srsti zvířat. Jako příklad můžeme uvést egyptskou královnu Kleopatru, která byla známá svými kosmetickými pomůckami a také líčením očí, a barvením řas a vlasů.
Všeobecně se věří, že tento proces prodlužování řas byl vyvinut na počátku a během 20. století, kdy celý svět už zná legendárního vizážistu a inovátora make-upů   Maxe Factora. Tento muž byl první vizážista hollywoodských hvězd. V roce 1927 Max Faktor vytvořil nákladné řasy, jež byl neocenitelný příspěvek do módního průmyslu a kosmetologie. První dáma, pro kterou tyto řasy byly vyrobeny, je herečka Phyllis Haver, která hrála roli Roxie, v jednom z nejslavnějších muzikálů „Chicago“. Diváci byli uneseni zjevem dívky v hlavní roli, na které pracoval sám vizážista Max Factor. Tento muž se nezapomenutelně zapsal do rozvoje vizážistiky a kosmetologie. Dodnes se používají jeho světoznámé kolekce líčidel, nesoucích jeho jméno.

Dalším významným skokem v rozvoji prodlužování řas v 50. let byly pak umělé řasy k dispozici nejen pro bohaté a slavné, ale také pro širokou veřejnost. Samozřejmě, byla vylepšena technologie umělých řas, cena byla výrazně snížena, avšak i nadále je používaly jen herečky a dámy z vysoké společenské třídy.

Dnes si již každý může zakoupit umělé řasy. Jejich aplikace je možná nejen v kosmetických salonech, ale i doma. Staly se velmi populární a mezi většinou dívek a žen jsou zrovna tak nepostradatelné, jako je barvení vlasů, kosmetické ošetření a manikúra. Vizážisté v 21. století vytvořili řasy zcela nové technologie, které vypadají téměř jako vlastní. Tento druh řas na samém počátku svého vývoje byl tvořen celou řadou uzlíky spojenými řasami. Lepily se speciálním lepidlem v celku.

Na začátek 21. století patří zajímavá fáze ve vývoji technologií řas. Japonští vědci vytvořili novou technologii, která má samostatné řasy pro každou vlastní řasu. Nepodařilo se však vytvořit řasu, která by byla vzhledem jako přirozená. Má nepřirozené vlastnosti a strukturu - tloušťka základní řasy silnější než přírodní.

Proces výzkumu těchto řas je mnohem složitější, než se předpokládalo. Ale skutečnost, že lidé se o tento výrobek velmi zajímali, podpořila jejich další výzkum. Říká se, že první člověk na vyřešení v prodlužování řas, byl japonský vizážista a stylista Shu Uemura v roce 2003 a popová zpěvačka Madona se stala první hvězdou s prodlouženými řasami ze srsti norka.

Nejžádanější způsob prodloužení. Používá se více délek řas, které se lepí od nejkratších po nejdelší směrem k vnějšímu koutku oka. Tento způsob je vhodný prakticky pro jakýkoli tvar očí.

Líčení umělých řas:

Umělé řasy jsou již intenzivně zabarvené a lesklé. Proto líčení řasenkou vůbec není potřeba. Pokud si přesto přejete prodloužené řasy líčit, je nutné zvolit speciální řasenku určenou na prodloužené řasy.

Není vhodné používat klasickou řasenku, protože její složení může narušovat řasové spoje a způsobit tak předčasné vypadávaní umělých řas. Nepoužívejte voděodolnou řasenku! A při odličování používejte pouze odličovač na bázi vody nebo gelu. Nepoužívejte odličovač, který obsahuje olej!
 
Výhody proti ostatním způsobům prodlužování:

Mezi hlavní rozdíly patří především adheziva – lepidla (jejich složení), typy řas, technika provedení a v neposlední řadě konečný efekt spolu s trvanlivostí.

Při běžných způsobech prodloužení jsou umělé řasy spojeny v jedné linii a lepeny na oční víčko latexovým lepidlem nebo speciálním lepidlem Mastix. Vznikají nepružné spoje, čímž se tyto způsoby prodloužení stávají vhodné zejména jako doplněk líčení nikoli na trvalé prodlužování řas. Tyto řasy se při odličování odstraňují. Používají na konkrétní příležitost, tedy většinou na jeden den. I ty přirozenější z nich jsou při bližším pohledu patrné. Navíc jsou nevhodné při sportu a jiných namáhavých aktivitách.
 
Dalším způsobem prodlužování řas jsou umělé řasy v trsech. Při trsech na jednu příležitost se lepí trs složený z více umělých řas (cca8) spojených do malého uzlíčku, opět na oční víčko latexovým lepidlem nebo speciálním lepidlem Mastix. Tzv. semipermanentní řasy jsou opět řasy v trsech, ale lepí se speciálním lepidlem zespoda na přírodní řasy.

Efekt vydrží pouze 1-2 týdny, protože stačí, aby Vám vypadl jeden trs, a ihned vznikne mezi řasami viditelná mezera, která kazí celkový dojem. Tyto řasy vypadají již na první pohled nepřirozeně. Další nevýhodou je časté nežádoucí vytrhávání přírodních řas.

Díky metodě řasa na řasu dosáhnete řasy k nerozeznání od vlastních a přitom jsou velmi odolné. B-Lashes jsou velmi přirozené, lehké, pevné a pružné. Proto jejich nošení necítíte, nezatěžují svoji váhou přírodní řasy a tak nezpůsobují jejich předčasné vypadávaní.

Kadeřnictví Sandra v Českých Budějovicích je nejlepší kadeřnictví v Českých Budějovicích se sídlem ve Staroměstské ulici v Českých Budějovicích. Je to skvělé, nové kadeřnictví a kosmetika v Českých Budějovicích, najdete tu kosmetiku, kadeřnictví, masáže, nehtový salon, lymfodrenáže, pedikúru, děláme prodlužování vlasů, kompletní kosmetické služby a svatební účesy. Kadeřnictví a kosmetický salon v Českých Budějovicích se jmenu Sandra studio a je to opravdu skvělé kosmetické studio a kadeřnictví. Děláme i chemický peeling, nehtové rovnátka, prodlužování řas a japonskou manikúru, ale i ošetření pleti laserem, parafínový zábal a prodloužení vlasů. A to vše v kadeřnictví Sandra ve Staroměstské ulici v Českých Budějovicích.
Vyrobeno v OCdesign.cz