Prodlužování vlasů

Nejste spokojená s délkou a hustotou svých vlasů? Už jste vyzkoušela všechno možné a výsledek je mizivý?

Chcete se už konečně cítit spokojená se svými vlasy?

Provádíme prodlužování vlasů a přidání na objemu vlasů. Prodlužování vlasů je v současné době na vzestupu a stává se stále více oblíbeným způsobem, jak dosáhnout vlasů, které vídáme na obálkách časopisů a v televizi.
Každá žena ví, jak důležité jsou vlasy.

Krásné vlasy jsou pro náš každodenní vzhled velmi důležité. Mnohdy jsou vlasy to první, čeho si na nás druzí všimnou. Pokud Vaše vlasy vypadají dobře, cítíte se skvěle a navíc krásně vypadající účes Vám zvedne sebevědomí.


Nezáleží zda máte vlasy rovné nebo vlnité, vždy by měly vypadat zdravě. Prodlužování vlasů Vám pomůže k tomu, aby Vaše vlasy získaly objem, lesk a aby vypadaly reprezentativně.

Co vlastně je prodlužování vlasů?

Prodlužování vlasů je připevnění delšího pramene přírodních či syntetických vlasů k pramenu vlastních. Konečným výsledkem jsou krásné, bohaté a zdravě vypadající vlasy. To co bylo dříve dostupné pouze pro celebrity, si v dnešní době může pořídit každý.

Prodlužování vlasů může probíhat následujícími metodami, které u nás všechny provádíme:

Pramínková metoda - Keratin

Pramínky vlasů, na jejichž koncích je keratin se přiloží k vyčesanému pramínku na hlavě a speciálními kleštěmi, určenými k prodlužování vlasů, se rozehřeje. Rozpuštěný keratin se spojí s ostatními vlasy a celý spoj se upraví. Protože keratin je základní složkou vlasů, je tedy pro vlasy tím nejpřirozenějším materiálem, který původní vlas nijak nepoškozuje.

Pro koho je prodlužování vlasů vhodné?

Prodlužování vlasů je pro ty, kteří chtějí mít upravený, kvalitní a zdravě vypadající účes. Nebo pro ty, kterým se nechce čekat, až vlasy dorostou do požadované délky a chtějí mít dlouhé vlasy ihned. Z krátkých vlasů lze vytvořit dlouhé a u dlouhých řídkých vlasů lze prodlužováním vlasů dosáhnout většího objemu.

Prodlužování vlasů je jednou z možností, jak udělat ženu krásnou a přitažlivou. Každá žena se chce líbit. Dlouhé vlasy podtrhují ženskou krásu a je známo, že pro většinu mužů jsou ženy s dlouhými vlasy atraktivnější. Pokud patříte k těm ženám, jež nemají krásné husté vlasy od přírody, nemusíte zoufat. I vy můžete mít dlouhé vlasy, které budou působit přirozeně a zdravě.

Prohlédněte si naší galerii spokojených zákaznic, které prodlužování vlasů již využily.
Prodlužování vlasů Praha - prodej vlasů široké nabídky.

Péče o prodloužené vlasy

Prodloužené vlasy stejně jako naše vlasy vyžadují pravidelnou péči. Správnou péčí prodloužíte jejich životnost. Doporučujeme používat kosmetiku určenou na prodloužené vlasy. Vlasy si tak uchovají svou kvalitu a déle vydrží.

Zde je několik rad:

Mytí vlasů

Na trhu existují kosmetické přípravky určené přímo pro prodloužené vlasy. Určitě se vyplatí je používat, zajistí pevnost a trvanlivost spojů. Prodloužené vlasy nemusíte mýt tak často jako vlasy svoje. Stačí zhruba 1x za týden.

• vlasy myjte vždy pouze v záklonu
• před mytím vlasy rozčešte
• začněte nanášet šampon od kořínků ke konečkům
• šampon důkladně opláchněte

Prodloužené vlasy prvních 48 - 72 hodin neumývejte, spoje se musí usadit.

Česání vlasů

Při česání je důležité používat speciální kartáč, který neporušuje spoje. Nejdříve je dobré vlasy pročesat prsty, poté šetrně kartáčem v záklonu. Nikdy nečešte mokré vlasy. Češte několikrát denně.

Fénování a žehlení vlasů

Při fénování a žehlení vlasů je třeba brát v úvahu, že dochází k jejich vysoušení. Jestliže používáte speciální přípravky k ochraně a úpravě prodloužených vlasů, pak tepelné úpravy nejsou problém. V opačném případě pokud to není nutné, je lépe nechat vlasy volně uschnout.

Barvení vlasů

Pokud je to možné, vlasy nebarvěte. Vhodnější je používat přelivy. Barvení vlasy zbytečně zatěžuje, snižuje jejich životnost a vysušuje je. Vyberte si správný odstín ke svým vlasům nebo své vlasy obarvěte k odstínu prodloužených.

Koupání v bazénu a moři

Chlorovaná nebo slaná voda vlasy vysušuje. Pokud dodržíte pár základních pravidel, zamezíte jejich ničení. Před koupelí vlasy svažte do copu a nejlépe ukryjte pod koupací čepicí. Po koupání vlasy neprodleně opláchněte ve sprše a nechte vlasy volně uschnout. Nezapomeňte používat vhodné přípravky.

Spaní s prodlouženými vlasy

Na spaní je dobré zaplést vlasy do copu, čímž zamezíte jejich zacuchání a vyhnete se tak náročnému rozčesávání, které vlasy ničí. Nechoďte spát s mokrými vlasy.

Jaké vlasy zvolit k prodlužování vlasů

Nabídneme Vám široký výběr vlasů vhodných k prodlužování té nejvyšší možné kvality. Nabízíme prodej vlasů a příslušenství k prodlužování vlasů. V naší široké nabídce vlasů si jistě vyberete ty pravé pro Vás.

Jsme v této oblasti profesionálové a naším cílem je spokojený zákazník. Snažíme se našim klientům vyjít maximálně vstříc a proto se na nás neváhejte obrátit s jakýmkoliv dotazem či přáním.

Ke každému zákazníkovi se hodí jiný typ vlasů. K prodlužování vlasů je vhodné vybrat si takové vlasy, které jsou nejvíce podobné těm Vašim.

Nejprve je dobré si ujasnit pár základních věcí o prodlužování vlasů:
• cena vlasů
• životnost vlasů
• jejich další úprava

Rozmyslete si, kolik do prodlužování vlasů chcete investovat peněz a jak dlouho si přejete, aby vydržely. Je-li Vaším přáním dlouhodobý stálý účes, určitě se vyplatí, vlasy kvalitnější, které budou při dobré péči vypadat dobře i po několika měsících.

Dále je potřeba vzít v úvahu, zda budete chtít vlasy žehlit, natáčet či barvit. Některé typy vlasů nejsou vhodné pro barvení (asijské vlasy) a jiné se mohou barvit pouze přelivem ( asijské REMY vlasy). U levnějších variant vlasů, určených k prodlužování vlasů, dochází po častém mytí a žehlení k jejich ničení. U nejkvalitnějších středoevropských vlasů nemá žehlení ani barvení větší negativní vliv.

Vždy platí, že o prodloužené vlasy je nutné se pečlivě starat, chcete-li, aby vydržely. Jen pravidelná péče o vlasy Vám zajistí delší životnost a jejich kvalitu.

Kadeřnictví Sandra v Českých Budějovicích je nejlepší kadeřnictví v Českých Budějovicích se sídlem ve Staroměstské ulici v Českých Budějovicích. Je to skvělé, nové kadeřnictví a kosmetika v Českých Budějovicích, najdete tu kosmetiku, kadeřnictví, masáže, nehtový salon, lymfodrenáže, pedikúru, děláme prodlužování vlasů, kompletní kosmetické služby a svatební účesy. Kadeřnictví a kosmetický salon v Českých Budějovicích se jmenu Sandra studio a je to opravdu skvělé kosmetické studio a kadeřnictví. Děláme i chemický peeling, nehtové rovnátka, prodlužování řas a japonskou manikúru, ale i ošetření pleti laserem, parafínový zábal a prodloužení vlasů. A to vše v kadeřnictví Sandra ve Staroměstské ulici v Českých Budějovicích.
Vyrobeno v OCdesign.cz